Seznam členů Koalice

Zpět

Informace o společnosti

Společnost MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o.
Adresa Jeremiášova 1249/7 155 80 Praha 5
26450691
Datum podpisu deklarace 5. prosinec 2012

Deklarace člena

Dodavatel zaručuje, že v průběhu zadání a realizace každé veřejné zakázky jednal v souladu s českým právním řádem a principy popsanými v Deklaraci Koalice pro transparentní podnikání a že není majetkově propojen se zadavatelem, pracovněprávně propojen se zaměstnancem zadavatele, ani neexistuje jiná příčina pro možný střet zájmů na straně člena Koalice.
Soubor s deklarací  Deklarace člena
Odkaz na profil člena na stránkách vsechnyzakazky.cz
Výčet zakázek má informativní charakter. Využijte funkce vyhledávání k získání úplného přehledu o veřejných zakázkách vybraného dodavatele vzhledem k možným nepřesnostem v názvu dodavatele, které jsou zaneseny do oficiálního věstníku veřejných zakázek ISVZUS.

Odkazy

Web: http://www.makro.cz
  Další informace o transparentním podnikání na stránkách člena

Kontaktní osoba

Jméno a funkce Romana Nýdrle, Head of Corporate Communications
Email romana.nydrle@remove-this.makro.cz
Telefon 220389521

Popis společnosti

Makro Cash & Carry je největším velkoobchodem v České republice, provozuje 13 obchodů a zaměstnává vice než 3 500 zaměstnanců. Na trhu je od roku 1997. Naší zásadou je být “Partnerem pro profesionály” a všechno v obchodech je organizováno tak, aby mohli naši zákazníci úspěšně podnikat v hotelnictví, gastronomii, maloobchodech aj. Makro Cash & Carry je s nákupem až 90% zboží nabízeného v našich obchodech od lokálních výrobců a dodavatelů blízkým partnerem tuzemské ekonomiky. Čerstvost, nejvyšší kvalita, velký výběr produktů, doručovací služba a vysoká hodnota zboží se stali naší obchodní značkou.

Makro je přidružené skupině METRO, která je jednou z největších mezinárodních maloobchodních společností. V roce 2009 skupina dosáhla prodeje kolem 66 miliard euro se zhruba 290 000 zaměstnanci a provozuje vice než 2 100 obchodů ve 34 zemích.

Vyjádření zástupce společnosti

Společnost Makro je velmi potěšena, že je mezi zakládajícími členy této iniciativy a jsme přesvědčeni, že tato iniciativa pomůže zvýšit transparentnost a etické standardy mezi soukromým sektorem a specifickými oblastmi veřejných zakázek. Tato iniciativa podpoří konkurenceschopnost a dlouhodobý vývoj České republiky, a bude také prospěšná pro rozvoj společnosti. Již dnes dodáváme zákazníkům z řad škol, školek, nemocnic a  mnoha jiným, a proto máme eminentní zájem na nových příležitostech spolupráce s místními a vládními organizacemi a dalšími institucemi založené na principech férovosti a transparentnosti vedoucí ke skutečně konkurenceschopným tendrům.

Axel Hluchy, Managing Director

Zpět

Web spravuje Oživení, o. s.